SVOJU SILU SI VYBILI NA SLABŠOM, 👊 SKVELÁ PAMÄŤ POŠKODENÉHO DOPOMOHLA K ZADRŽANIU ÚTOČNÍKOV 👮 Výbornú prácu odviedli policajt…

SVOJU SILU SI VYBILI NA SLABŠOM, 👊
SKVELÁ PAMÄŤ POŠKODENÉHO DOPOMOHLA K ZADRŽANIU ÚTOČNÍKOV

👮 Výbornú prácu odviedli policajti Okresného riaditeľstva PZ v Bratislave II, ktorí intenzívnou operatívno-pátracou činnosťou objasnili prípad lúpežného prepadnutia zdravotne ťažko postihnutej osoby.

ℹ Podľa doposiaľ zistených skutočností 30-ročný Ivan K. a 35-ročný Milan O. v pondelok (04.12.2023) približne o 16.00 hod po vystúpení z električky č. 9 na MHD zastávke ,,Astronomická“ využili pozíciu ,,silnejších súperov“ a následne medzi bytovými domami muža fyzicky napadli. Ten v dôsledku toho spadol na zem a útočníci mu z vrecka bundy odcudzili finančnú hotovosť vo výške 200 €. Po útoku odišli na neznáme miesto. Zranený muž bol po tomto incidente ošetrený v jednej z bratislavských nemocníc.

👤 Kľúčové informácie doviedli policajtov k dvom podozrivým mužom, ktorých poškodený v rámci rekognície opoznal.

⚖️Vyšetrovateľ Okresného riaditeľstva PZ Bratislava II vzniesol obvinenie 30-ročnému Ivanovi K. a 35-ročnému Milanovi O. pre zločin lúpeže spáchaného formou spolupáchateľstva. Zároveň bol zo strany vyšetrovateľa spracovaný podnet na podanie návrhu na vzatie jedného z obvinených do väzby.

FOTO: ILUSTRAČNÁ

Autor správy, foto a správu publikoval Polícia SR – Bratislavský kraj on Facebook V prípade chyby alebo nesprávnej informácie nás prosím kontaktujte cez kontaktný formulár. Ďakujeme.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *