Photos from Polícia SR – Bratislavský kraj’s post

PÁTRAME PO PÁCHATEĽOVI KRÁDEŽE
ALE AJ PO ODCUDZENÝCH ŠPERKOCH

Policajti Okresného riaditeľstva PZ v Bratislave II vyšetrujú okolnosti trestného činu krádeže, ku ktorému došlo koncom minulého týždňa. Doposiaľ neznámy páchateľ odcudzil z neuzamknutej šatne športového klubu na Jégeho ulici v Bratislave, zo športového batohu peňaženku s obsahom osobných dokladov, finančnej hotovosti, platobných kariet. Okrem uvedeného medzi odcudzenými predmetmi boli aj šperky – a to 1 ks dámskeho prsteňa z bieleho zlata, 1 ks dámskeho prsteňa s motívom olympijských kruhov,, 2 ks dámskych prsteňov zo žltého kovu, 1 ks náhrdelníka z chirurgickej ocele s motívom olympijských kruhov. Týmto konaním bola spôsobená škoda v celkovej výške 2.500 ,- €.
V tejto súvislosti pátrame nielen po páchateľovi uvedeného skutku, ale aj po predmetoch na priložených záberoch, ktoré boli odcudzené.

Akékoľvek informácie k predmetom na priložených fotografiách, nám občania môžu oznámiť na bezplatnom čísle polície 158, osobne na ktoromkoľvek policajnom oddelení prípadne formou súkromnej správy na FB profile polície.

(Feed generated with FetchRSS) Autor správy, foto a správu publikoval Polícia SR – Bratislavský kraj on Facebook V prípade chyby alebo nesprávnej informácie nás prosím kontaktujte cez kontaktný formulár. Ďakujeme.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *