Photos from INCHEBA EXPO BRATISLAVA’s post

🛩NAJMODERNEJŠIA OBRANNÁ A BEZPEČNOSTNÁ TECHNIKA V INCHEBE

Už na budúci týždeň, 3.-5. októbra, Inchebu obsadí obranná a bezpečnostná technika v rámci veľtrhu IDEB Defence&Security 💪

Ako napovedá samotný názov, v tomto roku bude veľtrh rozšírený aj o témy vnútornej bezpečnosti 👨‍🏭a protipožiarnej ochrany 🚒

Rovnako ako po minulé ročníky, aj tentoraz sa môžete tešiť na dynamické ukážky plné sily a akčnosti 🤩 V tomto roku sa vám okrem príslušníkov Ozbrojených síl, ktorí naživo ukážu elimináciu páchateľa 🧐, predstavia aj:

💪kadeti Akadémie Ozbrojených síl generála M.R. Šfefánika, ktorí predvedú ukážky boja zblízka

💪príslušníci odboru služobnej kynológie 🦮 a hipológie 🐎 Prezídia Policajného zboru SR

✅AKO SA DOSTAŤ NA VEĽTRH?

➡️Ak máte záujem o prehliadku celého veľtrhu (haly aj exteriér), je potrebné si zakúpiť vstupenku v plnej sume. Vstup do haly je však zakázaný pre deti a mládež do 15 rokov.

➡️Za zľavnené vstupné vo výške 3 eurá si môžete prezrieť vystavenú techniku a dynamické ukážky v exteriéri. Takúto vstupenku si môžete zakúpiť len v stredu 4.10. a štvrtok 5.10. vždy po 13:00. Zľavnená vstupenka neumožňuje vstup do výstavných hál.

Kompletný harmonogram sprievodných programov nájdete tu:
https://www.incheba.sk/wp-content/uploads/2023/09/programIDEB23.pdf

Tešíme sa na vašu návštevu!

#ideb #defence #security #incheba #exhibition #obrana #bezpecnost #veltrh #vystava

Autor správy, foto a správu publikoval INCHEBA EXPO BRATISLAVA on Facebook V prípade chyby alebo nesprávnej informácie nás prosím kontaktujte cez kontaktný formulár. Ďakujeme.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *