Photos from Divadlo Aréna’s post

⚡️ ZAŽITE BROADWAY NA SLOVENSKU ‼

Prijmite naše pozvanie na muzikál Lazarus, ktorý je posledným dielom hudobného velikána Davida Bowieho.

Muzikál nadväzuje na nezávislý sci-fi film Man who fell to Earth (Muž, ktorý spadol na Zem) z roku 1976. Príbeh Lazarusa začína o štyridsať rokov neskôr, kde vidíme hlavnú postavu ďalej sedieť a prokrastinovať vo svojom New Yorskom byte, osamoteného a utápajúceho sa v gine.

Ako delirické vízie sa mu v byte zhmotňuje mladučké a čisté dievča, ktoré sa snaží dať mu nádej a silu vymaniť sa zo svojho bezcieľneho stavu, no aj diabolský Valentín, metaforická postava zabíjača šťastia a lásky. Obaja zvádzajú súboj o jeho dušu.

Skvelé herecké obsadenie, živá hudba, vynikajúce pesničky Davida Bowieho a geniálne spracovanie príbehu, v ktorom si každý nájde to svoje…

⚡️ LAZARUS, 11.12.2023 o 19.00 hodine na javisku DPOH ⚡️

🎫 Vstupenky si môžete zakúpiť online na stránke www.divadloarena.sk, v predajnej sieti Ticketportal alebo v pokladni Divadla Aréna na Grösslingovej 4 v Bratislave, kde sme pre vás v pondelok, stredu a piatok od 14:00 do 18:00 hodiny.

#divadlo #arena #divadloarena #zostantesnami #hramevdpoh #kupvstupenku #poddodivadla #kulturatapotrebuje #lazarus #davidbowie

Autor správy, foto a správu publikoval Divadlo Aréna on Facebook V prípade chyby alebo nesprávnej informácie nás prosím kontaktujte cez kontaktný formulár. Ďakujeme.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *