Zapojte sa do výzvy a poďte do školy pešibusom

Zapojte sa do výzvy a poďte do školy pešibusom! 🚌

🚶‍♂️ Pešibus je komunitná aktivita, ktorej cieľom je v sprievode dospelých osôb bezpečne dopraviť deti do školy. Pilotne sme pešibus zorganizovali minulý školský rok v spolupráci so ZŠ Tbiliská.

✅ Tento školský rok pomôžeme pri jeho realizácii až desiatim základným školám z Bratislavy. Školské pešibusy štartujeme už 16. októbra 2023 a prvých desať škôl, ktoré sa zapoja do našej výzvy, dostane štartovací balíček. Prihlásiť sa môžete na webe Mesto pre deti: https://bit.ly/vyzva-pesibus

🥇 Trieda s najvyššou účasťou zo všetkých zúčastnených škôl vyhrá výlet plný nezabudnuteľných zážitkov v športovom klube Hangair! Do súťaže sa môžu zapojiť triedy prvého stupňa základných škôl na území hlavného mesta.

Čo všetko treba zabezpečiť, aby pešibus fungoval? Pripravili sme krátke video, v ktorom nájdete podrobný návod, ako na to 👇

Autor správy, foto a správu publikoval Metropolitný inštitút Bratislavy on Facebook V prípade chyby alebo nesprávnej informácie nás prosím kontaktujte cez kontaktný formulár. Ďakujeme.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *