Video o KR PZ v Trenčíne

PREDSTAVUJEME Polícia SR – Trenčiansky kraj ✅

👮👮‍♀️O bezpečnosť obyvateľov Trenčianskeho kraja sa stará takmer 1200 policajtov v šiestich okresných riaditeľstvách. Naši policajti denne dohliadajú na vašu bezpečnosť a sú vám pripravení pomôcť v ktorúkoľvek dennú, či nočnú hodinu.

🤝Našim cieľom je poskytovať vám – obyvateľom nášho kraja vysoko kvalitnú a profesionálnu službu, lebo si uvedomujeme, že len spoločnými silami môžeme spraviť tento svet lepším.

🚨Ste obeťou protiprávneho konania, krádeže, lúpeže, účastníkom dopravnej nehody, riešite nezhody, či potrebujete pomôcť, poradiť alebo sa nachádzate sa v ťažkej životnej situácii? Neváhajte sa na nás kedykoľvek obrátiť. Sme tu nepretržite pre vás. Policajti služieb poriadkovej, dopravnej, kriminálnej a železničnej polície neustále dohliadajú na verejný poriadok, pripravení zasiahnuť, pomôcť…

➡Polícia to nie je len represia, ale maximálnu pozornosť venujeme prevencii vo všetkých vekových kategóriách – od najmenších detičiek v materských školách až po seniorov.

🤝Nemáme čarovný prútik, ktorým sa dá mávnuť a všetko hneď hravo vyriešiť, ale sme pripravení pomôcť vám v rôznych situáciách.

Autor správy, foto a správu publikoval Polícia Slovenskej republiky on Facebook V prípade chyby alebo nesprávnej informácie nás prosím kontaktujte cez kontaktný formulár. Ďakujeme.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *