VČERAJŠIE BEZPEČNOSTNÉ OPATRENIE MALO POKOJNÝ PRIEBEH 🔘Policajti Krajského riaditeľstva PZ v Bratislave vykonali v súvislosti…

VČERAJŠIE BEZPEČNOSTNÉ OPATRENIE MALO POKOJNÝ PRIEBEH

🔘Policajti Krajského riaditeľstva PZ v Bratislave vykonali v súvislosti s včerajším futbalovým zápasom medzi mužstvami ŠK SLOVAN BRATISLAVA a FC Basel 1893 opatrenie bezpečnostného charakteru. Bezpečnostné opatrenie sa uskutočnilo v súčinnosti s príslušníkmi Mestská polícia Bratislava.
🔘Policajti uložili celkovo trom osobám blokové pokuty, ktoré sa týkali porušenia príslušných ustanovení zákona č.1/2014 Z. z. o organizovaní verejných športových podujatí a o zmene a doplnení niektorých zákonov a zákona č. 372/1990 o priestupkoch. V jednom prípade bol priestupok odstúpený k ďalšiemu konaniu na príslušný útvar v pôsobnosti Okresného riaditeľstva PZ v Bratislave III.
🔘Pred, počas ako aj po skončení športového podujatia sme nezaznamenali prípady závažného narušenia verejného poriadku, prípadne páchania inej protiprávnej činnosti.

Autor správy, foto a správu publikoval Polícia SR – Bratislavský kraj on Facebook V prípade chyby alebo nesprávnej informácie nás prosím kontaktujte cez kontaktný formulár. Ďakujeme.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *