VČERAJŠÍ INCIDENT NA KRAMÁROCH VYŠETRUJEME

VČERAJŠÍ INCIDENT NA KRAMÁROCH VYŠETRUJEME

👮‍♂️ Policajti Okresného riaditeľstva PZ v Bratislave III vyšetrujú trestný čin výtržníctva v súbehu s trestným činom ublíženia na zdraví spáchaných na chránenej osobe, ku ktorým malo dôjsť včera (22.06.2024) v nemocnici na Kramároch.

➡ Podľa doposiaľ zistených informácií krátko pred 19.00 hod mal na urgentnom príjme jeden z čakajúcich mužov najprv verbálne a následne fyzicky napadnúť pracovníčku záchrannej zdravotnej služby, ktorá v tom čase prevážala chorého pacienta. V dôsledku násilného vstupu do priestorov ambulancie mal agresívny muž zraniť chorého pacienta a taktiež fyzicky napadnúť ďalšieho zo záchranárov.

⚖ Zadržaním podozrivého muža bolo začaté trestné stíhanie vo veci trestného činu výtržníctva v súbehu s trestným činom ublíženia na zdraví. Po vykonaní potrebných úkonov bol podozrivý eskortovaný do cely policajného zaistenia. Prípad je realizovaný v tzv. ,,super rýchlom konaní“.

📸 ILUSTRAČNÁ

Autor správy, foto a správu publikoval Polícia SR – Bratislavský kraj on Facebook V prípade chyby alebo nesprávnej informácie nás prosím kontaktujte cez kontaktný formulár. Ďakujeme.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *