STANEŠ SA PERDYHO RODINKOU?❤️ Perdík nemal veľmi pekný život. Do útulku sa dostal až ako 13 ročný, predtým žil ešte s jedným ps…

STANEŠ SA PERDYHO RODINKOU?❤️

Perdík nemal veľmi pekný život. Do útulku sa dostal až ako 13 ročný, predtým žil ešte s jedným psíkom pri chatke na krátkych reťaziach – kvôli dĺžke reťaze sa nevedeli ani schovať pred nepriaznivým počasím. Celé dni bývali sami, nakoľko ich majiteľ sa vracal domov až večer.

Perdy je drobnučký anjelik, ktorý sa vždy usmieva a vrtí chvostíkom. Miluje mojkanie a ľudí a veľmi nerád trávi čas sám. Je to psík do každej rodiny – k deťom, starším, psíkom či mačičkám. Aj napriek jeho úžasnej povahe sa ale bojíme, že si ho nikto nevšimne kvôli jeho veku.

Perdík je síce už psík senior, ale aj tak má ešte kopec energie, s ktorou by sa chcel podeliť so svojou rodinkou🐶

Tohto úžasného psieho deduška sme zapojili do projektu MILÁČIK NA DIAĽKU (https://adopcia.slobodazvierat.sk/) , môžete sa teda stať aj jeho virtuálnou rodinkou.

Psíkov v tomto projekte viete podporovať a tým im ešte viac spríjemniť pobyt v útulku ❤️

Autor správy, foto a správu publikoval Sloboda zvierat on Facebook V prípade chyby alebo nesprávnej informácie nás prosím kontaktujte cez kontaktný formulár. Ďakujeme.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *