SKLENENÝ ZVERINEC – KLASIKA, KTORÚ MUSÍTE VIDIEŤ ‼ Už zajtra sa v Dome kultúry Zrkadlový háj, odohrá jeden z najznámejších dojí…

SKLENENÝ ZVERINEC – KLASIKA, KTORÚ MUSÍTE VIDIEŤ ‼

Už zajtra sa v Dome kultúry Zrkadlový háj, odohrá jeden z najznámejších dojímavých príbehov z titulov svetovej drámy.

SKLENENÝ ZVERINEC je príbeh o hľadaní vnútorného pokoja, slobody, o snoch a nádejach, ktoré sa často míňajú s našimi životmi.

V ťažkých sociálnych pomeroch preberá finančnú zodpovednosť za celú rodinu syn Tom. Drie v továrni na topánky, aby zaistil chod domácnosti a každú noc mohol snívať v kine.
Matka Amanda sa rozhodne, že vydaj dcéry Laury im môže zabezpečiť svetlejšiu budúcnosť. Laura však žije vo svojom vlastnom svete, plnom malých sklenených zvieratiek. Všetci očakávajú veľkú zmenu, keď príbytok Wingfieldovcov navštívi Jim, milý mladý muž.

Tešia sa na vás Emília Vášáryová, Alexander Bárta, Ivana Uhlířová a Jakub Rybárik.

👉 SKLENENÝ ZVERINEC, 13.2.2024 o 19:00 hodine v Dome kultúry Zrkadlový háj

🎫 Vstupenky si ešte stále môžete zakúpiť online prostredníctvom stránky www.divadloarena.sk, v sieti Ticketportal, alebo osobne počas otváracích hodín pokladne Domu kultúry Zrkadlový háj, Rovniankova 3, Bratislava – Petržalka.

#divadlo #arena #divadloarena #najlepsiedivadlo #blizsiekvam #hramenaviacerychscenach #kupvstupenku #poddodivadla #kulturatapotrebuje #hramevdzrkadlovyhaj #sklenenyzverinec #divadelnaklasika #tennesseewilliams Kultúra v Petržalke Dom kultúry Zrkadlový háj

Autor správy, foto a správu publikoval Divadlo Aréna on Facebook V prípade chyby alebo nesprávnej informácie nás prosím kontaktujte cez kontaktný formulár. Ďakujeme.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *