Prihláste sa do najväčšieho mestského hackathonu Climathon Bratislava 2023

🧠 Prihláste sa do najväčšieho mestského hackathonu Climathon Bratislava 2023 na www.climathonbratislava.sk

170 účastníkov, 48 hodín, 35 nápadov pre klimaticky odolnú Bratislavu. Aj v Bratislave stále intenzívnejšie pociťujeme dôsledky klimatických zmien. Tropické horúčavy či prívalové dažde… Takéto poveternostné podmienky budeme zažívame čoraz častejšie. Počas Climathonu preto pozývame aktívnych ľudí v tímoch vytvárať inovatívne technologické riešenia, ktoré pomôžu zmierniť dopady klimatických zmien a zlepšiť život Bratislavčaniek a Bratislavčanov. Akcia sa koná počas víkendu 20.-22. októbra. Za organizáciu ďakujem partnerom tohto podujatia a kolegyniam a kolegom z nášho Oddelenia inovácií a našim partnerom.

Kto sa môže zapojiť?

Do Climathonu sa môže zapojiť každý – tvorkyne a tvorcovia nápadov, študenti akéhokoľvek zamerania, ale aj expertky, programátorky, UI/UX dizajnéri a dizajnérky, skrátka každý kto chce hacknúť klímu. Účastníci budú môcť diskutovať o svojich riešeniach so skúsenými expertmi a mentormi z oblasti ochrany klímy, analýzy dát či riadenia samosprávy. Môžete sa registrovať ako tímy, ale aj ako jednotlivci, ktorí si pred podujatím alebo aj priamo na podujatí môžu nájsť svoj tím. Tímy môžu pozostávať z 2 až 5 členov. Víťazné tímy následne môžu svoje nápady ďalej rozvíjať v spolupráci s mestom a ďalšími expertmi z danej oblasti. Podujatie sa bude konať v moderných priestoroch najväčšieho coworkingu na Slovensku – The Spot.

Prihláste sa na www.climathonbratislava.sk

Autor správy, foto a správu publikoval Bratislava – hlavné mesto SR on Facebook Zdroj Read More V prípade, že ste našli chybu v článku alebo informáciu prosím informujte nás cez kontaktný formulár Ďakujem.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *