POMÔŽTE NÁM PRI PÁTRANÍ PO NEZVESTNOM GABRIELOVI Policajti Okresného riaditeľstva Policajného zboru Bratislava III sa obraca…

POMÔŽTE NÁM PRI PÁTRANÍ PO NEZVESTNOM GABRIELOVI

Policajti Okresného riaditeľstva Policajného zboru Bratislava III sa obracajú na verejnosť so žiadosťou o pomoc pri pátraní po 48 – ročnom GABRIELOVI MATTEROVI trvale bytom Bratislava. Menovaný bol naposledy videný včera dňa 26.05.2023 približne o 18:45 h v mestskej časti Bratislava – Nové Mesto u svojej príbuznej. Odtiaľ odišiel na doposiaľ neznáme miesto a nedal o sebe vedieť. Nezvestný mal používať motorové vozidlo zn. Dacia bielej farby, ako vozidlo taxislužby.
Popis osoby:
– Približne 180 cm vysoký, štíhlej postavy, na pravej ruke má v oblasti zápästia z vnútornej strany dve jazvy.
Popis oblečenia:
– Bledomodré krátke rifľové nohavice, čierne tričko – okolo krku zeleno – žlté lemovanie, tmavá bunda

Akékoľvek informácie k súčasnému pobytu a pohybu osoby na fotografii nám občania môžu oznámiť na bezplatnom čísle polície 158, osobne na ktoromkoľvek policajnom oddelení prípadne formou súkromnej správy na FB profile polície.

Autor správy, foto a správu publikoval Polícia SR – Bratislavský kraj on Facebook V prípade chyby alebo nesprávnej informácie nás prosím kontaktujte cez kontaktný formulár. Ďakujeme.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *