POLICAJNÝ FACEBOOK OPÄŤ POMOHOL!

POLICAJNÝ FACEBOOK OPÄŤ POMOHOL!
DVAJA MLADÍCI Z DNEŠNEJ PÁTRAČKY SÚ UŽ NA POLICAJNOM ODDELENÍ

Dvaja mladíci, po totožnosti ktorých od dnešného rána pátrali policajti Oddelenia železničnej polície v Bratislave, sa už nachádzajú v priestoroch policajného oddelenia. Na základe medializácie ich opoznal vlakvedúci vlaku, smerujúceho do Budapešti, a oznámil túto skutočnosť polícii.

S mladíkmi budú v zmysle zákona vykonané potrebné úkony.

Touto cestou ďakujeme verejnosti za pomoc pri pátraní. Nakoľko týmto pádom dôvody pátrania pominuli, žiadame o odstránenie fotografií mladíkov zo sociálnych sietí ako aj z médií.

MLÁDEŽ SA CEZ PRÁZDNINY REALIZUJE RÔZNYMI SPÔSOBMI🤦‍♂️
PÁTRAME PO TOTOŽNOSTI TÝCHTO MLADÍKOV

🚂Policajti oddelenia železničnej polície objasňujú trestný čin krádeže vlámaním do dopravného múzea, ku ktorému došlo v nočným hodinách zo včera (08.07.2024) na dnes (09.07.2024) v územnom obvode žst. Bratislava – Hlavná stanica.

👊Páchatelia zároveň vo vnútorných priestoroch múzea rozbili vitríny, rozbili sklenenú výplň na dverách vystaveného historického autobusu, ako aj porozhadzovali vystavené exponáty bicyklov, motoriek a uniforiem. Z múzea odcudzili aj kord z 19. storočia a z miesta utiekli.

❓Akékoľvek informácie k totožnosti dvoch mladíkov na priložených fotografiách, k ich súčasnému pohybu alebo pobytu nám občania môžu oznámiť na bezplatnom čísle polície 158, osobne na ktoromkoľvek policajnom oddelení prípadne formou súkromnej správy na FB profile polície. Autor správy, foto a správu publikoval Polícia SR – Bratislavský kraj on Facebook V prípade chyby alebo nesprávnej informácie nás prosím kontaktujte cez kontaktný formulár. Ďakujeme.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *