Photos from Sloboda zvierat’s post

SEBASTIÁN A ZACHRÁNENÉ PRASIATKA Z AZYLU V JAKUBOVE, PROSIA SÚRNE O POMOC S KÚPOU KRMIVA

Zvieratká potešia kukuričné, jačmenné vločky, otruby aj zmesi pre králiky. Dovezú ich zdarma: https://www.gazoo.sk/c/pre-azyly/azyl-pre-prasiatka-a-kraliky-v-jakubove

🐽 ĎAKUJEME! Príbeh Sebiho, nižšie:

Narodil som sa vo veľkochove. Nedali mi meno, ale do ucha dali značku, vytetovali číslo a odrezali chvostík. Mojich súrodencov odviezli v polroku na bitúnok a ja som ostal ako plemenný kanec dlhých deväť rokov. Keď usúdili, že som už starý, ušnú značku mi odrezali aj s pol uchom a predali gazdovi. Gazda ma kŕmil, mal som takmer 400 kg, ale mladé prasničky ma prestali zaujímať… Tak si môj pán povedal, že ma predá cez inzerát alebo do zoo na skŕmenie. .. Naložili ma do železnej klietky, ktorá mi bola malá. Chrbtom som ohol mreže a to som len sedel, postaviť sa nedalo… Myslel som, že sú to moje posledné chvíle.. Zrazu sa objavilo auto s prívesom, vystúpili z neho ľudia, ktorí mi dali obloženú bagetu, môjmu gazdovi čudné papieriky a odviezli ma na miesto, nazvané azyl pre hospodárske zvieratá. Mám tu veľa kolegov a kolegýň, ale ja si rozumiem najviac s tými najmenšími. Kľud, dobré jedlo a spánok mám rád, nie som predsa najmladší. A dostal som meno, už nie som číslo, volám sa Sebastián.

Autor správy, foto a správu publikoval Sloboda zvierat on Facebook V prípade chyby alebo nesprávnej informácie nás prosím kontaktujte cez kontaktný formulár. Ďakujeme.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *