Photos from Prešovský samosprávny kraj’s post

🤲ĎALŠIA POMOC PO ZEMETRASAENÍ AJ NÚDZNYM V KRAJI🏘👨‍👩‍👧‍👦
💶NADÁCIA PSK ROZDELILA 154-TISÍC EUR, POMÁHA I BENEFIČNÝM BOWLINGOM🎳

🏘Nadačné financie najnovšie pomôžu obciam a cirkvám, ktoré sa potýkajú s následkami po minuloročnej ničivej živelnej pohrome. Krajská nadácia PSK pred podporu rodiny im včera prerozdelila 152-tisíc eur💰.
👆Pomoc je určená 22 právnickým osobám zo zemetrasením dotknutých okresov Vranov nad Topľou, Humenné a Stropkov. Konkrétne sú z obcí Matiašovce, Žalobín, Malá Domaša, Nová Kelča, Matiaška, Rafajovce, Kvakovce, Radvaň nad Laborcom, Víťazovce, Sopkovce, Turcovce, ale aj Jankovce, Košarovce či z obcí Tokajík, Miková, Brusnica a Vojtovce🏘.

👨‍👩‍👧‍👦Už tradične smeruje nadačná pomoc aj k jej žiadateľom, najnovšie k jednej z rodín z okresu Kežmarok. Ide o vysoko medializovaný prípad z posledných dní… Nadačné peniaze vo výške 2-tisíc eur pomôžu rodinke s transportom zraneného zo zahraničia a s rehabilitáciami🧑‍⚕️.

🎳Žiadateľom našej nadácie, ktorí sa ocitli v núdzi, je venovaný tiež výťažok vo výške 10-tisíc eur zo 16. ročníka Benefičného bowlingového turnaja, ktorý sme už tradične pripravili so spoločnosťou 4 SPORT. Znovu hostil významné osobnosti kraja z podnikateľskej či novinárskej obce, ako aj verejnej sféry👏. Celkovo sa tu stretlo 24 tímov.
ĎAKUJEME❣️

Autor správy, foto a správu publikoval Prešovský samosprávny kraj on Facebook V prípade chyby alebo nesprávnej informácie nás prosím kontaktujte cez kontaktný formulár. Ďakujeme.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *