Photos from Polícia SR – Bratislavský kraj’s post

ÚTEK Z MIESTA ČINU IM NEVYŠIEL,
ZA LÚPEŽNÉ PREPADNUTIE SA DOSTALI ROVNO DO VÄZBY

⚖️ Vyšetrovateľ Okresného riaditeľstva PZ v Bratislave II vzniesol obvinenie 28-ročnému Tiborovi H. a 23-ročnému Karolovi V. pre zločin lúpeže spáchaného formou spolupáchateľstva.

👊 Tí sa uplynulú sobotu (11.05.2024) v skorých ranných hodinách vo Vlčom hrdle predstavili poškodeným ako príslušníci kriminálnej polície. 28-ročný Tibor H. ihneď fyzicky napadol jedného z poškodených a žiadal od neho mobilný telefón a finančnú hotovosť. Po ďalších úderoch do tváre nasledovalo odcudzenie peňaženky. 23-ročný Karol V. násilím odtiahol druhého poškodeného ku stromu, kde ho fyzicky napadol a následne mu začal prehľadávať batoh, z ktorého zobral mobilný telefón a elektroniku.

🏃 Krátko po skutku sa obaja páchatelia dali na útek, pričom jedného z nich sa podarilo na mieste zadržať. Ďalší bol následne spozorovaný a zadržaný na zastávke mestskej hromadnej dopravy neďaleko miesta udalosti.

👥 Na oboch obvinených bol spracovaný podnet na ich väzobné stíhanie, s ktorým sa sudca počas včerajšieho dňa stotožnil.

Autor správy, foto a správu publikoval Polícia SR – Bratislavský kraj on Facebook V prípade chyby alebo nesprávnej informácie nás prosím kontaktujte cez kontaktný formulár. Ďakujeme.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *