Photos from Polícia SR – Bratislavský kraj’s post

ČELNÁ ZRÁŽKA DVOCH VOZIDIEL SI VYŽIADALA ŽIVOT

➡ K tragickej dopravnej nehode, ku ktorej došlo medzi obcami Báhoň a Budmerice boli v sobotu (10.02.2024) v skorých ranných hodinách vyslaní policajti Okresného riaditeľstva PZ v Pezinku.

🚗 Podľa doposiaľ zistených informácií k zrážke dvoch vozidiel došlo tak, že vodič vozidla zn. SsangYong na uvedenej ceste pred pravotočivou zákrutou vošiel do protismeru, kde došlo k stretu s protiidúcim vozidlom zn. Hyundai. Spolujazdec vo vozidle zn. SsangYong utrpel zranenia nezlučiteľné so životom, ktorým na mieste podľahol. Vodiči oboch vozidiel a spolujazdec vo vozidle zn. Hyundai utrpeli zranenia, s ktorými boli prevezení do nemocnice.

🥃 V rámci prvotných úkonov na mieste boli obaja vodiči podrobení dychovej skúške, pričom u vodiča vozidla zn. SsangYong bola s pozitívnym výsledkom 1,15 promile.

👮 Vyšetrovateľ Okresného riaditeľstva PZ v Pezinku v tejto súvislosti začal trestné stíhanie vo veci trestného činu usmrtenia v súbehu s trestným činom ohrozenia pod vplyvom návykovej látky.

Autor správy, foto a správu publikoval Polícia SR – Bratislavský kraj on Facebook V prípade chyby alebo nesprávnej informácie nás prosím kontaktujte cez kontaktný formulár. Ďakujeme.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *