Photos from Polícia SR – Bratislavský kraj’s post

OPITÝ SPÔSOBIL DOPRAVNÚ NEHODU A RÝCHLO SA UKRYL V KRÍKOCH
TAM HO PREKVAPILI POLICAJTI 👮👮‍♂️

➡ Policajti odboru dopravných nehôd Krajského dopravného inšpektorátu v Bratislave boli v stredu v nočných hodinách vyslaní ku zrážke dvoch motorových vozidiel, ktorá sa stala na križovatke ulíc Galvaniho a Ivanská cesta.

➡ 55-ročného vodiča, ktorý podľa doposiaľ zistených informácií nerešpektoval dopravné značenie ,,STOJ“ a následne vošiel do križovatky, v dôsledku čoho došlo k stretu s ďalším vozidlom našli policajti ukrytého v kríkoch.

➡ U oboch vodičov boli vykonané dychové skúšky, pričom u 55-ročného Ivana, s pozitívnym výsledkom 1,42 promile. Aby toho nebolo málo, kontrolou v informačných systémoch bolo u neho zistené, že má súdom uložený zákaz činnosti viesť motorové vozidlá na dva roky.

➡ 55-ročný Ivan bol obmedzený na osobnej slobode a bolo mu vznesené obvinenie za prečin ohrozenia pod vplyvom návykovej látky a súčasne za prečin marenia výkonu úradného rozhodnutia.

Autor správy, foto a správu publikoval Polícia SR – Bratislavský kraj on Facebook V prípade chyby alebo nesprávnej informácie nás prosím kontaktujte cez kontaktný formulár. Ďakujeme.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *