Photos from Polícia SR – Bratislavský kraj’s post

Z ODSTAVENÉHO DIAĽKOVÉHO AUTOBUSU UKRADOL KUFOR S LEGÍNAMI, ŽENSKÝM SPODNÝM PRÁDLOM A TOPÁNKAMI NA OPÄTKU👙👠🧳
AK STE SPOZNALI MUŽA NA FOTOGRAFIÁCH, NAPÍŠTE NÁM📲

Policajti Okresného riaditeľstva PZ v Bratislave II vyšetrujú okolnosti trestného činu krádeže, ku ktorému došlo v priestoroch autobusovej stanice na Mlynských Nivách. Doposiaľ neznámy páchateľ odcudzil z odkladacieho priestoru diaľkového autobusu zn. Setra plastový kufor s kolieskami. Jeho obsahom boli dámske legíny, dámske spodné prádlo, topánky na opätkoch, dámska kozmetika, osobné doklady a finančná hotovosť, čím neznámy páchateľ spôsobil škodu vo výške 1.350 ,- Eur.
V tejto súvislosti pátrame po totožnosti muža na priložených záberoch, ktorý by svojimi informáciami mohol napomôcť k objasneniu uvedenej veci.
Akékoľvek informácie k totožnosti osoby na priložených záberoch, k jeho súčasnému pohybu alebo pobytu nám občania môžu oznámiť na bezplatnom čísle polície 158, osobne na ktoromkoľvek policajnom oddelení prípadne formou súkromnej správy na FB profile polície.

Autor správy, foto a správu publikoval Polícia SR – Bratislavský kraj on Facebook V prípade chyby alebo nesprávnej informácie nás prosím kontaktujte cez kontaktný formulár. Ďakujeme.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *