Photos from Polícia Slovenskej republiky’s post

VIVE LA FRANCE: NA OLYMPIJSKÉ HRY ODIŠLI UŽ AJ NAŠI POLICAJTI 🇫🇷👮‍♀️👮‍♂️🎖

👮‍♀️👮‍♂️ Na bezpečnosti letných olympijských a paralympijských hier 2024 v Paríži sa budú podieľať aj slovenskí policajti.

🤝 Poriadkové jednotky a psovodi budú v spoločnom výkone služby s francúzskymi kolegami dohliadať na bezpečnosť a ochranu tohto výnimočného športového podujatia.

💬 „Prajeme vám šťastnú cestu, pokojnú a bezpečnú službu. Sme hrdí, že vďaka vám bude mať slovenská polícia zastúpenie na tomto výnimočnom podujatí,“ popriali odchádzajúcim policajtom prezident Policajného zboru Ľubomír Solák a viceprezident Policajného zboru pre vnútorný poriadok a bezpečnosť Rastislav Polakovič.

📍 Naši policajti budú v rámci výkonu opatrení pôsobiť najmä na športoviskách olympijských hier, v ich okolí a na iných veľkých verejných priestranstvách.

👉 Pešie hliadky v slovenských uniformách môžete zazrieť aj v tranzitných a komerčných zónach či vo verejnej doprave. Tešíme sa na vás!

Autor správy, foto a správu publikoval Polícia Slovenskej republiky on Facebook V prípade chyby alebo nesprávnej informácie nás prosím kontaktujte cez kontaktný formulár. Ďakujeme.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *