Photos from Metropolitný inštitút Bratislavy’s post

💼 V budove zimného štadióna vznikne klientske centrum PAAS

Voľný priestor v budove Zimného štadióna Ondreja Nepelu sa zmení na centrálne zákaznícke centrum pre klientov Bratislavského parkovacieho asistenta PAAS. Kancelária vznikne podľa návrhu, ktorý pripravili architektky Tatiana Kuva a Kristína Tomanová v spolupráci s MIB. Podľa návrhu bude centrum moderným priestorom orientovaným na klientov tak, aby tu mohli pohodlne vybaviť široké spektrum záležitostí spojených s parkovaním v regulovaných zónach.

Na ploche s rozlohou približne 100 m2 vzniknú podľa návrhu dve zóny – do prednej časti budú mať prístup klienti, zadná časť bude slúžiť ako technicko-obslužné zázemie pre zamestnancov.

Čo ešte návrh prináša:

🔵 Klientsku zónu bude tvoriť trojica veľkých pracovných stolov rozdelených na dve pracovné miesta. Nebude tu chýbať miesto na čakanie a detský kútik.

🔵 Dominantou bude deliaca stena s policami a úložným priestorom vo farbách organizácie PAAS. Architektky pretavili identitu spoločnosti aj do obkladov stien, ktoré budú z pozinkovaného plechu s efektom snehovej vločky, čo zabezpečí mierny odraz denného svetla smerom do priestoru. Tento prvok pomôže vytvoriť dojem, že sa návštevník nachádza v prevádzke spojenej s parkovaním. K technickému charakteru prispeje aj otvorený strop s odhalenými rozvodmi techniky.

🔵 Zázemie pre zamestnancov bude tvoriť kuchynka, šatňa, sklad, toaleta a malá zasadačka. Keďže zázemie nebude mať prístup k prirodzenému svetlu, hornú časť deliacej steny bude tvoriť priesvitný materiál, cez ktorý sa svetlo dostane do zadných priestorov.

👉 Na mieste sa už zrealizovali búracie práce a čistenie. Aktuálne sa finalizuje realizačný projekt, podľa ktorého sa klientske centrum vybuduje. Na projekte spolupracujú MIB, organizácia Mestský parkovací systém a Bratislava – hlavné mesto SR.

Autor správy, foto a správu publikoval Metropolitný inštitút Bratislavy on Facebook V prípade chyby alebo nesprávnej informácie nás prosím kontaktujte cez kontaktný formulár. Ďakujeme.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *