Photos from Mesto Banská Bystrica’s post

AJ TENTO ROK VÁS POZÝVAME NA PODUJATIE POD JEDNOU STRECHOU

Po úspešnom minuloročnom pilotnom ročníku pripravujeme pokračovanie jednodňového podujatia pre všetky osoby s nepriaznivým zdravotným stavom, rovnako ako aj pre ich rodinných príslušníkov a verejnosť. Na Námestí SNP sa pod pomyselnou strechou 📍v stredu 22. mája od 10:00 do 18:00 hod. 📍aj tentokrát dozvedia všetky potrebné informácie, od možnosti pomoci cez konkrétne postupy až po využívanie kompenzačných pomôcok.

📌Počas podujatia budú záujemcom k dispozícii inštitúcie venujúce sa sociálnemu poradenstvu. Vďaka tomu sa návštevníci dozvedia prospešné informácie priamo od nich, čo môžu v ich konkrétnej situácii robiť, a ako postupovať.

🎵O kultúrny program sa postarajú klienti zo Zariadenia pre seniorov Jeseň, Denného stacionára Nemecká, súkromnej špeciálnej Materskej školy Očko, Únie nevidiacich a slabozrakých Slovenska, DSS Prameň, Zariadenia sociálnych služieb Čemerica, zo Spoločnosti na pomoc osobám s autizmom Banská Bystrica, Centra bezbariérovej komunikácie či O. Z. Drumbľa.

🙂Pozvanie na podujatie prijal aj komik, influencer a moderátor Bekim Aziri, ktorý je dôkazom toho, že aj z invalidného vozíka sa dá na svet nazerať pozitívne.

Všetkých srdečne pozývame!

Autor správy, foto a správu publikoval Mesto Banská Bystrica on Facebook V prípade chyby alebo nesprávnej informácie nás prosím kontaktujte cez kontaktný formulár. Ďakujeme.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *