Photos from MČ RAČA’s post

Pokračujeme v rekonštrukcii elektroinštalácie ubytovne Kadnárova

Aj v týchto dňoch pokračujeme v kompletnej rekonštrukcii elektroinštalačných rozvodov ubytovne Kadnárova 94. Rozvody elektriny v budove boli pôvodné a bolo už nutné ich vymeniť. Prebiehajúca rekonštrukcia je o to náročnejšia, že celý proces rekonštrukcie elektroinštalácie v jednotlivých bytoch sme museli zabezpečiť pri plnej prevádzke ubytovne.

Každý byt dostane kompletne vymenené rozvody elektriny, vypínače, zásuvky a úsporné LED svietidlá a následne sú steny vyspravené a nanovo vymaľované. Na spoločných priestoroch – chodbách a schodiskách sa okrem výmeny elektrických, vytvoria dátové rozvody (predpríprava na každé podlažie), osvetlenie na pohybový senzor a núdzové osvetlenie, vchody a schodiská taktiež nanovo vyspravíme a vymaľujeme.

Keďže vo verejnom obstarávaní sa nám podarilo vysúťažiť dodávateľa za výhodnú cenu a výrazne ušetriť (v pláne v tomto roku bol len vchod 94), po úprave rozpočtu miestnym zastupiteľstvom zrealizujeme rekonštrukciu elektroinštalácie aj vo vchode 100 a rekonštrukciu bleskozvodu.
Ubytovňa na Kadnárovej, ktorú sme zdedili s prakticky 30-ročným investičným dlhom sa po rekonštrukcii strechy, kompletnej výmene okien a vstupných dvier za plastové a terajšej kompletnej rekonštrukcii elektroinštalácie a bleskozvodov opäť príjemnejším bývaním pre našich zamestnancov a odkázaných obyvateľov.

Autor správy, foto a správu publikoval MČ RAČA on Facebook Zdroj Read More V prípade, že ste našli chybu v článku alebo informáciu prosím informujte nás cez kontaktný formulár Ďakujem.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *