Photos from Dúbravka – mestská časť Bratislavy’s post

‼ OBNOVA BOŠÁNIHO ULICE – NOVÉ INFORMÁCIE K ZAJTRAJŠIEMU DŇU ‼
▶️11. júla začíname s frézovaním lokality v celom profile.

📢Pripomeňme si, že práce začali 8. júla 2024 a prebieha rekonštrukcia chodníkov a ciest na ulici Bošániho po vyvýšený prechod pre chodcov na ulici Ľuda Zúbka a odbočenia na ulicu Nemčíkova.
📢Nebudú to len lokálne záplaty, ale rozsiahla rekonštrukcia cestnej komunikácie a chodníkov (rozsah je zobrazený na priloženej mapke). Práce budú prebiehať v 2. etapách do konca augusta 2024.
📢O dopravných obmedzeniach, ktoré súvisia s obnovou Bošániho ulice, sa dočítate tu: 👉 https://www.facebook.com/DubravkaBratislava/posts/pfbid02JAQDLDY1it2ztCxYHRyDph7L6TU2wuntpzHiSXagHLiZkPNnJhMQrv6DvdnHV5NZl

❗Ďakujeme za súčinnosť a trpezlivosť 🙏, robíme maximum aj v týchto horúčavách. Celý úsek je riadne vyznačený dočasným dopravným značením. Žiadame vodičov o jeho rešpektovanie. O aktuálnych zmenách vás budeme včas informovať prostredníctvom sociálnych sietí mestskej časti a v našej aplikácii.❗

Autor správy, foto a správu publikoval Dúbravka – mestská časť Bratislavy on Facebook V prípade chyby alebo nesprávnej informácie nás prosím kontaktujte cez kontaktný formulár. Ďakujeme.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *