Photos from CULTUS Ružinov’s post

Ružinov zažiaril vianočným svetlom: Mikuláš pritiahol stovky návštevníkov🎄

Včera sme v srdci Ružinova slávnostne rozžiarili vianočný stromček, čo bolo sprevádzané radostnými výkrikmi detí a výnimočnou návštevou Mikuláša. Celá udalosť zahriala srdcia miestnych obyvateľov a prispela k vytvoreniu príjemnej predvianočnej atmosféry.

Udalosť, ktorú zorganizovala MČ Ružinov sa stretla s veľkým ohlasom, najmä vďaka účasti Mikuláša, ktorý prispel k magickému zážitku detí. Všetky oči boli upreté na vianočný stromček, ktorý sa stal centrom radostného podujatia.

Všetci návštevníci boli očarení. Ich tváre sa osvetlili úsmevom a oči žiarili radosťou, keď sledovali, ako vianočný stromček začal jasne svietiť. Farby, ozdoby a svetlá vytvorili kúzelnú atmosféru, v ktorej sa zračila nálada predvianočného obdobia.

Najväčším prekvapením pre malých návštevníkov bol príchod Mikuláša, ktorý prišiel so svojimi pomocníkmi. Deti ho srdečne privítali a jasali. Mikuláš mal pre každé dieťa pripravenú sladkú odmenu, čím ešte viac umocnil radosť detí.

Starosta Ružinova Martin Chren vyjadril radosť z toho, ako sa miestni obyvatelia zjednotili v spoločnom oslavovaní príchodu Mikuláša. „Toto je čas radosti, pokoja a vzájomnej lásky, sme šťastní, že sme mohli prispieť k vytvoreniu tohto magického okamihu pre našich obyvateľov.“

Oslava príchodu Mikuláša je len jednou z mnohých udalostí, ktoré Ružinov pripravil v rámci Adventu v Ružinove. Podrobný program nájdete na https://www.cultusruzinov.sk/advent-v-ruzinove .

Autor správy, foto a správu publikoval Cultus Ružinov on Facebook V prípade chyby alebo nesprávnej informácie nás prosím kontaktujte cez kontaktný formulár. Ďakujeme.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *