Photos from Bratislavský kraj’s post

🏆 OCENENIE V SOCIÁLNEJ OBLASTI: LIEČEBNÁ PEDAGOGIČKA KATARÍNA HOLLÁ JE ZNÁMA SVOJIM ODHODLANÍM A ÚSILÍM V PRÁCI S AUTISTAMI

🎖 Bratislavský samosprávny kraj každoročne odovzdáva ocenenia pracovníkom v sociálnej oblasti. Inak tomu nebolo ani v roku 2023. Ocenených bolo 35 zamestnancov.

👉 V našom seriáli vám predstavujeme ocenených

😍 Centrum sociálnych služieb pre klientov s mentálnym znevýhodnením a autizmom (CSSpKM) v Bratislave má to potešenie, že môže počítať Katkou Hollou, ktorá je výnimočnou zamestnankyňou už viacero rokov. Napriek jej mladému veku, Katka sa intenzívne venuje svojej práci s deťmi s autizmom v Regionálnom centre autizmu, kde pôsobí ako liečebná pedagogička.

☝️Katka je neoceniteľná aj svojimi organizačnými schopnosťami a pamäťou na dôležité dátumy a udalosti, čo robí z nej nenahraditeľného člena každého organizačného tímu. Jej kancelária je vždy vzorom poriadku a Katka sa stará aj o estetiku prostredia, čo svedčí o jej zmysle pre detail a harmóniu.

🙏 CSSpKM si váži Katkinu vášeň pre prácu a jej neustále hľadanie nových spôsobov, ako zlepšovať poskytované služby. Jej prístup k práci a ochota pomáhať ostatným sú inšpiráciou pre všetkých. Katka je nielen obľúbenou kolegyňou, ale aj vzorom profesionalizmu a oddanosti svojej práci.

Autor správy a foto Bratislavský kraj on Facebook V prípade, že ste zaznamenali chybu v príspevku prosím kontaktujte nás cez formulár. Ďakujeme.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *