NOVÉ WELLNESS PRE EŠTE KVALITNEJŠIE SLUŽBY V HOTELI GRANIT TATRANSKÉ ZRUBY 🧖🏼 📈 Výrazné investície do všetkých súčastí rezortu …

NOVÉ WELLNESS PRE EŠTE KVALITNEJŠIE SLUŽBY V HOTELI GRANIT TATRANSKÉ ZRUBY 🧖🏼

📈 Výrazné investície do všetkých súčastí rezortu sú po rokoch zanedbávania jasnou prioritou – pre rekreačnú starostlivosť v zariadeniach spadajúcich pod MO SR je preto skvelou správou, že Hotel Granit Tatranské Zruby otvoril počas uplynulého víkendu nový wellness.

➡️ Investícia v tomto tatranskom hoteli, ktorý spravuje štátna akciová spoločnosť HOREZZA, bola na úrovni 680 tisíc eur, a to vrátane komplexného špičkového vybavenia.

🧼Hoteloví hostia z radov vojakov, zamestnancov rezortu i širokej verejnosti v ňom nájdu okrem infračervenej, parnej a fínskej sauny aj masážny bazén, oddychovú zónu, perličkový kúpeľ, ako aj vane a škótske streky. Všetci ste srdečne vítaní, informácie o ubytovaní nájdete na:

https://granithotels.sk/tatranske-zruby/sk

Autor správy, foto a správu publikoval Ministerstvo obrany Slovenskej republiky on Facebook V prípade chyby alebo nesprávnej informácie nás prosím kontaktujte cez kontaktný formulár. Ďakujeme.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *