NEZAPNUTÍ SPOLUJAZDCI BOLI NAJMENŠÍ PROBLÉM: POLICAJTI NAŠLI PRI BEŽNEJ KONTROLE V AUTE DROGY 🔦💉 🚔 Policajti PMJ z Nitry počas…

NEZAPNUTÍ SPOLUJAZDCI BOLI NAJMENŠÍ PROBLÉM: POLICAJTI NAŠLI PRI BEŽNEJ KONTROLE V AUTE DROGY 🔦💉

🚔 Policajti PMJ z Nitry počas nočnej služby spozorovali na Hviezdoslavovej triede vozidlo Škoda Octavia, ktorého spolujazdci neboli pripútaní bezpečnostným pásom. Z uvedeného dôvodu vozidlo zastavili a vodiča, ako aj posádku skontrolovali.

👥 27-ročný vodič predložil doklady potrebné na vedenie a prevádzku motorového vozidla. Ďalšie dve osoby boli vyzvané, aby predložili občianske preukazy a bolo zistené, že ide o 40-ročného muža a 28-ročnú ženu.

👀 Pri vystupovaní z auta si policajti všimli, že 40-ročný muž má pod nohami pohodené biele tabletky, zatavenú striekačku a plastové vrecúška. Pri otázke čo to je muž neodpovedal, ale zostal nervózny a voči hliadke sa začal správať arogantne. Policajti sa muža opýtali, či užil nejakú omamnú alebo psychotropnú látku, na čo uviedol, že je užívateľom drog, konkrétne pervitínu.

🚫 Následne sa začal so ženou hádať. Po chvíli sa policajtom priznal, že zatavená striekačka, šesť tabliet s obsahom neznámej látky a deväť plastových vrecúšok je jeho. Mladá žena sa tiež policajtom priznala, že v taštičke má sklenenú fajku, trinásť tabliet s obsahom neznámej látky, ktoré policajtom dobrovoľne vydala.

⛓ Osoby boli obmedzené na osobnej slobode a boli predvedené na policajné oddelenie z dôvodu vykonávania ďalších procesných úkonov.

⚖️ V danej veci bolo začaté trestné stíhanie pre drogovú trestnú činnosť.

Polícia SR – Nitriansky kraj

Autor správy, foto a správu publikoval Polícia Slovenskej republiky on Facebook V prípade chyby alebo nesprávnej informácie nás prosím kontaktujte cez kontaktný formulár. Ďakujeme.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *