Farma plná výkalov a kostí. Z množiarne pri Topoľčanoch zachránili viac ako 40 psov | TVNOVINY.sk

KOSTI, VRSTVY VÝKALOV A V NICH ZÚBOŽENÉ PSY. Z množiarne v Topoľčanoch, na ktorú miestni ochranári upozorňovali roky, vyslobodili už 40 preživších zvierat.

Viaceré občianske združenia sa snažili v minulosti už viackrát o ich záchranu. V rovnakom období podali pre zlé podmienky podnet aj na miestnu Regionálnu veterinárnu správu. V zázname sa píše, že miesto a situáciu psov prešetrili. V chove vraj mali byť tri zvieratá bez porušenia legislatívy. Podľa aktuálnych zistení, mohlo ísť o stovky psov.

Situácia s množiarňami na Slovensku sa absolútne vymyká spod kontroly. Prosíme, nepodporujte množiteľský biznis kúpou „bez PP“ šteniatok z inzerátov. Ak ste pripravení na nového člena rodiny, adoptujte.

Zdroj: https://tvnoviny.sk/domace/clanok/867275-pri-topolcanoch-zachranili-viac-ako-40-psov?utm_medium=Social&utm_source=Facebook&fbclid=IwAR2W4noKIY3GM_WRM3Th0_y9EKSbpe6Qgy_IEP2PNdr16tpIHGOnGJrc9QQ&campaignsrc=tn_clipboard#Echobox=1700069974
https://tvnoviny.sk/domace/clanok/867275-pri-topolcanoch-zachranili-viac-ako-40-psov?utm_medium=Social&utm_source=Facebook&fbclid=IwAR2W4noKIY3GM_WRM3Th0_y9EKSbpe6Qgy_IEP2PNdr16tpIHGOnGJrc9QQ&campaignsrc=tn_clipboard#Echobox=1700069974

Také podmienky v nelegálnej množiarni ešte nikdy nevideli. Farma hrôzy, miesto, kde boli desiatky psov uväznené v špine, výkaloch a medzi zbytkami ďalších uhynutých zvierat. Prečo? Pre biznis. Zatiaľ čo na internete boli roztomilé fotky šteniatok, realita tejto nelegálnej množiar… Autor správy, foto a správu publikoval Sloboda zvierat on Facebook V prípade chyby alebo nesprávnej informácie nás prosím kontaktujte cez kontaktný formulár. Ďakujeme.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *