Dorastenci vyhrali základnú časť Kaufland extraligy dorastu

Juniorka HC SLOVAN Bratislava v úlohe favorita neponechala vo štvrťfinále playoff nič na náhodu a zvíťazila v sérii proti HK Gladiators Trnava 3:0 na zápasy. Po úvodných dvoch triumfoch doma zvíťazili belasí aj v Trnave 6:2. Ich súperom v semifinále bude MMHK Nitra, ktorý rovnako po troch vyhraných zápasoch postúpil cez Vlkov Žilina.

Dorastenci potvrdili svoju dominanciu v základnej časti Kaufland extraligy dorastu dvomi výhrami na ľade súperov. Vo Zvolene zvíťazili 3:1, v Nitre dokonca 6:2, pričom práve Nitra bude jedným z ich súperov na finálovom turnaji Mládežníckych majstrovstiev Slovenska v Poprade.

Juniori sa v najkratšom možnom čase prebojovali do semifinále playoff extraligy juniorov. Dorastenci s náskokom vyhrali základnú časť Kaufland extraligy dorastu a predstavia sa na Mládežníckych majstrovstvách Slovenska počas najbližšieho víkendu v Poprade. Autor správy, foto a správu publikoval HC SLOVAN Bratislava on Facebook V prípade chyby alebo nesprávnej informácie nás prosím kontaktujte cez kontaktný formulár. Ďakujeme.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *