DOPRAVNÍ POLICAJTI SI OBJEDNALI JEDLO

DOPRAVNÍ POLICAJTI SI OBJEDNALI JEDLO
KURIÉR, KTORÝ HO DONIESOL, PRI KONTROLE NAFÚKAL 🤦‍♂️

☑Policajti diaľničného oddelenia v Bratislave si začiatkom tohto týždňa objednali prostredníctvom jednej z kuriérskych spoločností obed. Vozidlo, ktoré objednávku na policajné oddelenie malo doviesť však neďaleko samotného oddelenia zastavila hliadka PZ z dôvodu nevyhovujúceho technického stavu. Vodiča – kuriéra, pri následnej kontrole policajti podrobili aj vykonaniu dychovej skúšky na zistenie prítomnosti alkoholu v dychu. Tá skončila s pozitívnym výsledkom – vodičovi bola nameraná hodnota 0,21 mg/l alkoholu v dychu, čo predstavuje 0,44 promile.

☑Nakoľko aj naďalej platí na Slovenku nulová tolerancia alkoholu v dychu vodičov motorových vozidiel, v tomto prípade svojim konaním vodič porušil príslušné ustanovenia zákona. Na mieste mu bol zadržaný vodičský preukaz a uvedená vec sa bude ďalej riešiť v správnom konaní.

Autor správy, foto a správu publikoval Polícia SR – Bratislavský kraj on Facebook V prípade chyby alebo nesprávnej informácie nás prosím kontaktujte cez kontaktný formulár. Ďakujeme.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *