Dôležitá informácia o vstupenkách na Ľubľanu

Už budúci štvrtok sa na Tehelnom poli uskutoční zápas Európskej konferenčnej ligy UEFA, v ktorom belasí vyzvú NK Olimpija Ľubľana. Už dávnejšie pred zápasom sme sa dostali cez celkový počet 10 000 predaných vstupeniek, pričom očakávame aj účasť priaznivcov hostí. V snahe zabezpečiť maximálnu bezpečnosť pre fanúšikov na štadióne sa vstupenky predávajú na meno a priezvisko.

Chceme vás preto vopred informovať o tom, že pred vstupom na štadión prebehne kontrola mena a priezviska na vstupenke oproti platnému preukazu totožnosti. Nezabudnite si preto so sebou vziať občiansky preukaz, resp. iný platný doklad. Po kontrole mena a priezviska bude nasledovať štandardná procedúra na vstupe – bezpečnostná prehliadka a vstup cez turniket na štadión.

V prípade, že potrebujete zmeniť údaje k vstupenke z dôvodu choroby alebo iného vážneho dôvodu, na základe ktorého sa nemôžete zúčastniť zápasu, kontaktujte e-mailom na info@ticketmedia.sk, najneskôr však 48 hodín pred začiatkom zápasu. Žiadať o zmenu údajov na vstupenke môže iba kupujúci vstupenky (nie držiteľ) a to z e-mailu, ktorý má zaregistrovaný ako kupujúci vo svojom profile na www.ticketmedia.sk.

Vstupenky sa predávajú na meno a priezvisko. Autor správy, foto a správu publikoval ŠK Slovan Bratislava on Facebook V prípade chyby alebo nesprávnej informácie nás prosím kontaktujte cez kontaktný formulár. Ďakujeme.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *