Dnes sa začína NÁRODNÝ TÝŽDEŇ MANŽELSTVA ❤️12. – 18. februára❤️ Témou tento rok je 👉 Vitamíny pre vitálny manželský vzťah 🍐🍓🫐🍋 …

Dnes sa začína NÁRODNÝ TÝŽDEŇ MANŽELSTVA ❤️12. – 18. februára❤️
Témou tento rok je 👉 Vitamíny pre vitálny manželský vzťah 🍐🍓🫐🍋

❓ Prečo vitamíny? Nielen naše telá, ale aj naše vzťahy potrebujú síce stopové, no pravidelné dávky vitamínov, ktoré prispievajú k zdraviu, vitalite aj odolnosti. Ich nedostatok sa veľakrát neprejaví okamžite, avšak z dlhodobého hľadiska si ho určite všimneme.
❓ Čo môže byť vitamínom pre vitálny manželský vzťah? ❤️ Napr. drobné, no každodenné vzájomné ocenenie, chvíle spoločnej zábavy alebo odhodlanie robiť to, čo druhému prináša potešenie a komunikuje lásku…

Od dnešného dňa až do nedele 18. februára NTM Slovensko ponúkne tipy na pestrú stravu pre vaše manželstvo, ktorá obsahuje dôležité vitamíny potrebné pre vitálny vzťah.
👉 https://www.ntm.sk/vitaminy-pre-vztah/

Doprajte svojmu manželstvu potrebné vitamíny, aby váš vzťah bol zdravý a odolný voči nepriaznivým okolnostiam!

Čo je NTM 💞
Národný týždeň manželstva (NTM) propaguje manželstvo ako vzácnu hodnotu, ktorá obohacuje jednotlivcov aj celú spoločnosť. Prináša párom inšpiratívne podnety pre ich vzťah, pripravuje a ponúka zaujímavé aktivity na národnej aj lokálnej úrovni s cieľom podnietiť dvojice venovať svojmu vzťahu náležitú pozornosť. NTM je pozitívna iniciatíva, ktorá pripomína dôležité hodnoty a zásady, na ktorých stoja dlhodobé vzťahy.

Autor správy, foto a správu publikoval Michalovce – srdce Zemplína on Facebook V prípade chyby alebo nesprávnej informácie nás prosím kontaktujte cez kontaktný formulár. Ďakujeme.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *