Dnes je SVETOVÝ DEŇ DIVADLA 🎭 Svetový deň divadla oslavuje dnes 27. marca 2023 svoje šesťdesiate prvé narodeniny. 🥳 „Od roku 19…

Dnes je SVETOVÝ DEŇ DIVADLA
🎭
Svetový deň divadla oslavuje dnes 27. marca 2023 svoje šesťdesiate prvé narodeniny.
🥳
„Od roku 1962 až po dnes, šesťdesiatjeden významných divadelných osobností prispelo svojimi myšlienkami o divadle, kultúre a mieri prostredníctvom posolstiev k Svetovému dňu divadla.
Svetový deň divadla sa oslavuje na celom svete a svojimi posolstvami, pripomína ľuďom veľkú silu, ktorú divadlo má a môže priniesť svojim divákom.“
🎭
Sme hrdí, že sme ako divadlo tiež súčasťou šírenia ľudských morálnych odkazov, ktoré vychádzajú z každodenných situácií.
Naše predstavenia sú výnimočné tým, že reflektujú tie najobyčajnejšie, najbežnejšie a najčastejšie situácie z ľudských životov.
Lebo aj my – komediálne divadlo – vieme, že:
„Prežiť život, nie je poľom prejsť…“
🎭
A preto neváhajte a príďte sa pozrieť na naše predstavenia. Možno v nich chvíľami zazriete aj svoje životy a zistíte, že sme v tom všetci spolu…a všetko sa dá zvládnuť.

Program na mesiac apríl a lístky tu:
https://www.ticketportal.sk/nevent/Divadlo-LA-KOMIKA

Autor správy, foto a správu publikoval LA KOMIKA on Facebook V prípade chyby alebo nesprávnej informácie nás prosím kontaktujte cez kontaktný formulár. Ďakujeme.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *