DISKUSIA S DOPRAVCAMI Minister dopravy Pavol Lančarič dnes prijal pozvanie na zasadnutie Prezídia ČESMAD Slovakia a s dopravcam…

DISKUSIA S DOPRAVCAMI

Minister dopravy Pavol Lančarič dnes prijal pozvanie na zasadnutie Prezídia ČESMAD Slovakia a s dopravcami diskutoval o aktuálnych témach.

MINISTER DOPRAVY DISKUTOVAL S DOPRAVCAMI

Nový minister dopravy Pavol Lančarič sa bližšie zoznámil s výzvami, ktorým čelí v súčasnosti odvetvie cestnej dopravy. Prijal pozvanie na zasadanie Prezídia združenia ČESMAD Slovakia, kde s dopravcami diskutoval o ich situácii a prezentoval aj zámery rezortu pod jeho vedením. Napriek tomu, že poverenie novej vlády je dočasné, vidí výraznú výhodu, že jej členovia nie sú politici, ale odborníci, ktorí môžu riešiť otázky na stole maximálne profesionálne. Ministerstvo dopravy považuje Pavol Lančarič za veľký rezort s rozsiahlym presahom do iných ministerstiev. Z pohľadu manažéra pred nástupom do ministerskej funkcie združenie ČESMAD Slovakia vnímal a oceňuje najmä za vecný a konštruktívny prístup pri riešení problémov, ktoré vznikajú, čo bolo aj impulzom, prečo prijal pozvanie na stretnutie. Autor správy, foto a správu publikoval Ministerstvo dopravy a výstavby SR on Facebook V prípade chyby alebo nesprávnej informácie nás prosím kontaktujte cez kontaktný formulár. Ďakujeme.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *