Ďalšou svetovou hviezdou, ktorá sa predstaví na očakávanom baletnom galakoncerte UMENIE PRE ŽIVOT je charizmatický sólista Aleja…

Ďalšou svetovou hviezdou, ktorá sa predstaví na očakávanom baletnom galakoncerte UMENIE PRE ŽIVOT je charizmatický sólista Alejandro Virelles!

⭐️ Alejandro je nositeľom mnohých medzinárodných ocenení a odborným časopisom 𝘋𝘢𝘯𝘤𝘦 𝘌𝘶𝘳𝘰𝘱𝘦 bol zaradený medzi najlepších tanečníkov sveta. Jeho fenomenálne pirouettes vzdorujú základom fyziky a jeho tanečný prejav je zosobnením čistej tanečnej techniky a absolútnej istoty pri predvádzaní technicky náročných prvkov.

🩰 Alejandro pôsobil ako vedúci sólista Kubánskeho národného baletu, potom súboru Barcelona Ballet pod vedením slávneho Angela Corellu, a neskôr Boston Ballet-u a Anglického národného baletu.

👉 Na scéne Baletu SND sa už 13. a 14. októbra okrem iného predstaví v slávnom Grand pas classique, ktoré je exhibíciou tej najťažšej tanečnej techniky.

🎟 Vstupenky: https://bit.ly/Umenie_SND104
📷 Laurent Liotardo

Autor správy, foto a správu publikoval Slovenské národné divadlo on Facebook V prípade chyby alebo nesprávnej informácie nás prosím kontaktujte cez kontaktný formulár. Ďakujeme.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *