Bratislavské fašiangy budú MŇAM! Pretože Fašiangy sú od dávnych vekov v zimnom nečase časom dobrého jedla. Čakajú vás lahôdky, l…

Bratislavské fašiangy budú MŇAM! Pretože Fašiangy sú od dávnych vekov v zimnom nečase časom dobrého jedla. Čakajú vás lahôdky, lokše, šišky, jahôdky.

🍩 V spolupráci s edelia.sk sme si pre vás pripravili tradičné fašiangové šišky. Spolu až 300 šišiek rozdáme deťom počas fašiangového sprievodu. Šišky majú mnoho tvárí, tvarov a príchutí. Tie naše budú tradičné, ochutené sviežou marhuľovou náplňou. Rozdávanie šišiek sa uskutoční na Námestí nežnej revolúcie vo výdajnom stánku.

🥡 GASTROZÓNA NA NÁMESTÍ NEŽNEJ REVOLÚCIE – Čo tu nájdete?
🥓 U Šéfa – pochutnáte si tu na grilovaných špecialitách ako cigánska pečienka, domáce lokše, grilovaná klobáska a grilované syry.

🍡 Dolinky – čerstvé, nadýchané mini dolky pripravené s láskou a radosťou podľa tradičnej receptúry z roku 1870 s domácimi nevšednými polevami. Dolinky z tradičného cesta ale aj bezlepkové, bezlaktózové aj vegánske!

🍩 Bratislavské šišky – čerstvé fašiangové šišky podľa klasickej receptúry zo 70. rokov od babičiek z 🇸🇰🇵🇱🇺🇦 (ovocná a nutelová náplň)

🍋 Limča bar – vychutnajte si cocktail alebo osviežujúcu limonádu!

🍹 PONUKA NÁPOJOV POČAS VEČERNEJ FAŠIANGOVEJ ZÁBAVY V STAREJ TRŽNICI
A počas večernej fašiangovej zábavy vás v Starej tržnici bude zas čakať pestrý výber nápojov od limonád z Limča Baru, cez vínka z rodinného vinárstva Vínko Klimko, hroznové šťavy a vína od Juraja Vladára, Kastel Cider, až po vína z rodinného vinárstva Albín Ráchela.

Viac o programe nájdete na www.bratislavskefasiangy.sk

Bratislavské fašiangy organizuje BKIS Bratislavské kultúrne a informačné stredisko v spolupráci s Hlavným mestom, so Staré Mesto – srdce Bratislavy , Galéria mesta Bratislavy a Múzeum mesta Bratislavy. Partnermi podujatia sú Stará tržnica, Rodinné Centrum Prešporkovo , SĽUK , edelia.sk .

Autor správy, foto a správu publikoval Bratislava – hlavné mesto SR on Facebook Zdroj Read More V prípade, že ste našli chybu v článku alebo informáciu prosím informujte nás cez kontaktný formulár Ďakujem.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *