Aký program pre vás vo februári pripravuje Denné centrum G52? 🔵 Zastaví sa u nás Kamila Magálová, porozprávame sa o ženách za so…

Aký program pre vás vo februári pripravuje Denné centrum G52? 🔵 Zastaví sa u nás Kamila Magálová, porozprávame sa o ženách za socializmu a uši poteší aj sláčikové trio 🎵

🫵Poprajme si príjemný víkend s programom na február, kde sa nám vystrieda, týždeň po týždni, beseda, prednáška, vzdelávanie či koncert. V cykloch budeme pokračovať aj v nasledujúcich mesiacoch a seniori m.č. Staré Mesto už vedia ako sa prihlasovať😉.
🫵Popri tom nám bežia plne obsadené kurzy pilatesu, cvičenia pamäte, muzikoterapie, jogy a zdravého chrbáta, čochvíľa začneme s kurzami konverzačnej nemčiny a od jari sa spustí koordinačné cvičenie v Medickej záhrade.
🫵Sociálne poradenstvo a služby sú samozrejmosťou – veď to pre vás všetko pripravuje oddelenie inklúzie a sociálnych vecí m.č. Bratislava-Staré Mesto! Autor správy, foto a správu publikoval Staré Mesto – srdce Bratislavy on Facebook Zdroj Read More V prípade, že ste našli chybu v článku alebo informáciu prosím informujte nás cez kontaktný formulár Ďakujem.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *