🦺 Pozor: Tento víkend bude Národná diaľničná spoločnosť realizovať výmenu mostného záveru na Prístavnom moste. Prístavný most …

🦺 Pozor: Tento víkend bude Národná diaľničná spoločnosť realizovať výmenu mostného záveru na Prístavnom moste.

Prístavný most bude v smere do Petržalky úplne uzavretý, a to od zajtra 8. decembra 22:00 hod. do nedele 10. decembra 22:00 hod. Doprava v smere do Trnavy bude bez obmedzení, doprava v smere do Petržalky bude odklonená na obchádzkové trasy – z D1 výjazd Bajkalská / Komárno po Prístavnej ulici cez most Apollo na cestu I/2, alebo alternatívne z D1 na výjazd Bajkalská / Komárno po R7 na D4 smer Viedeň a potom na D2 smer Bratislava.

Z technologických dôvodov musia stavebné práce prebehnúť v jednej etape, bude osadený nový mostný záver a dôjde k vyfrézovaniu a zaasfaltovaniu priľahlej vozovky do pôvodnej nivelety mosta.

⚠️PRÁCE NA PRÍSTAVNOM MOSTE⚠️

Priatelia, dávame Vám do pozornosti, že najbližší víkend budeme vymieňať mostný záver na Prístavnom moste v Bratislave. Minulý víkend, kedy sme mali práce pôvodne naplánované, nebolo vhodné počasie. Z technologických dôvodov musia stavebné práce prebehnúť v jednej etape za vylúčenia dopravy na ľavom moste ľavého jazdného pásu v úseku km 0,500 – 6,000. V tejto etape stavebných prác bude osadený nový mostný záver. Pôvodný priestor mostného záveru je aktuálne prekrytý oceľovou platňou s asfaltovými nábehmi. Počas prác sa zruší prekrytie mostného záveru a nový mostný záver bude osadený do svojej pozície. Po tomto úkone dôjde k vyfrézovaniu a zaasfaltovaniu priľahlej vozovky do pôvodnej nivelety mosta.

📌 od 8.12. (piatok) od 22:00 do 10.12. (nedeľa) do 22:00
✅ OBCHÁDZKA: Doprava v pravom jazdnom páse počas trvania čiastočnej uzávierky diaľnice D1 (smer Trnava) bude bez obmedzení. Doprava v ľavom jazdnom páse (smer Petržalka) bude vedená po obchádzkových trasách – z D1 výjazd Bajkalská/Komárno po Prístavnej ulici cez most Apollo na cestu I/2 – alternatívne z D1 výjazd Bajkalská/Komárno po R7 na D4 smer Viedeň a potom na D2 smer Bratislava.
🥲 Za čiastočne znížený komfort sa ospravedlňujeme. Autor správy, foto a správu publikoval Bratislava – hlavné mesto SR on Facebook Zdroj Read More V prípade, že ste našli chybu v článku alebo informáciu prosím informujte nás cez kontaktný formulár Ďakujem.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *