😢 V ČEĽOVCIACH VČERA VYHASOL ĽUDSKÝ ŽIVOT

😢 V ČEĽOVCIACH VČERA VYHASOL ĽUDSKÝ ŽIVOT

🚗 Pred jedným z rodinných domov v obci Čeľovce, na rovnom úseku cesty, z doposiaľ nezistených príčin prešla vodička s vozidlom zn. Mazda do protismeru na ľavú stranu cesty, kde vošla do odvodňovacieho kanálu a prednou časťou vozidla narazila do betónového múrika.

👧 Okrem vodičky sa vo vozidle nachádzali ešte 2 spolujazdkyne, maloletá podľa predbežnej lekárskej správy utrpela zranenia s predpokladanou dobou liečenia 7-10 dní. 10-dňovú práceneschopnosť si predbežne vyžiadajú aj zranenia vodičky

🎚 Vo vozidle sa viezla aj 75-ročná spolujazdkyňa, ktorú si po dopravnej nehode do svojej starostlivosti prevzala posádka RZP. Žiaľ, po prevoze do nemocnice spolujazdkyňa svoj boj o život prehrala.

📌 Vodičku policajti podrobili dychovej skúške, tá prítomnosť alkoholu v jej dychu nepotvrdila.

⚖️ Po ukončení obhliadky miesta udalosti trebišovská vyšetrovateľka začala trestné stíhanie pre prečin usmrtenia a prečin ublíženia na zdraví.

🧐 Z akého dôvodu prešla vodička s autom do protismeru a čo presne bolo príčinou vzniku dopravnej nehody, je predmetom ďalšieho vyšetrovania.

Autor správy, foto a správu publikoval Polícia SR – Košický kraj on Facebook V prípade chyby alebo nesprávnej informácie nás prosím kontaktujte cez kontaktný formulár. Ďakujeme.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *