­čĺą K├ŁM PR├ŹDU STOUNI… op├Ą┼ą v ─îinohre SND! Za┼żite atmosf├ęru, ktor├í v├ím vezme dych u┼ż 3. a 4. okt├│bra o 19.00 h. Inscen├ícia, ktor…

­čĺą K├ŁM PR├ŹDU STOUNI… op├Ą┼ą v ─îinohre SND!

Za┼żite atmosf├ęru, ktor├í v├ím vezme dych u┼ż 3. a 4. okt├│bra o 19.00 h.
Inscen├ícia, ktor├í chce by┼ą v├í┼żnym, ale aj vtipn├Żm zamyslen├şm nad tak├Żm kult├║rnym fenom├ęnom, ako je rokenrol a jeho naj┼żivotaschopnej┼íie a najsl├ívnej┼íie vtelenie ÔÇô skupina ­ŁÉô­ŁÉí­ŁÉ× ­ŁÉĹ­ŁÉĘ­ŁÉą­ŁÉą­ŁÉó­ŁÉž­ŁÉá ­ŁÉĺ­ŁÉş­ŁÉĘ­ŁÉž­ŁÉ×­ŁÉČ.

­čÄŞ Pred koncertom Rolling Stones sa sch├ídzaj├║ r├┤zni ─żudia ÔÇô ─Źlenovia ochranky, bed┼ł├íci, bufet├íri, promot├ęri, zdravotn├şci a, samozrejme, fan├║┼íikovia. V┼íetci rozpr├ívaj├║, ─Źo pre nich Rolling Stones a rokenrol ako tak├Ż znamen├í… Rozpr├ívaj├║ nielen o svojom ┼żivote, o jeho svetl├Żch i temn├Żch str├ínkach, ale tie┼ż o tom, ako hudba formovala ich ┼żivotn├ę postoje, ako ventilovala ich frustr├ície a ako bol od nej z├ívisl├Ż ich emocion├ílny ┼żivot.

­čÄč Vstupenky: https://bit.ly/Stouni_SND104

Autor spr├ívy, foto a spr├ívu publikoval Slovensk├ę n├írodn├ę divadlo on Facebook V pr├şpade chyby alebo nespr├ívnej inform├ície n├ís pros├şm kontaktujte cez kontaktn├Ż formul├ír. ─Äakujeme.

Pridaj komentár

Va┼ía e-mailov├í adresa nebude zverejnen├í. Vy┼żadovan├ę polia s├║ ozna─Źen├ę *