🎉🪩🕺 Február je celý šedý a neveselý. Večerná fašiangová zábava pre všetkých v Stará tržnica v sobotu 10. februára bude ale úpln …

🎉🪩🕺 Február je celý šedý a neveselý. Večerná fašiangová zábava pre všetkých v Stará tržnica v sobotu 10. februára bude ale úpln eopačná – farebná, veselá, plná pestrosti a tanca! Škrabošky, glitre, farby, dresy, uniformy, kartóny, parochne, brnenie, stužky… vašej kreativite sa medze nekladú! Fašiangová zábava je tohtoročná novinka, v rámci ktorej sa, pochopiteľne, zabavíte, vytancujete sa a zároveň sa môžete zúčastniť aj súťaže masiek.

💃 Naučíme sa ľudové tance z Raslavíc s Folklórny súbor Živel, ale aj hiphopové moves s LACI STRIKE.
🦚 Promenádu masiek okorení DJ RAYLAB, mladý bratislavský producent. Jeho sety sú známe rozmanitou paletou house žánrov, ktoré sa nesú od živého sveta disco až po hravú energiu funky vyniloviek.

Večer hudobne obohatí aj ďalšie trio DJov:
💿 Tomáš Sloboda aka God Save The Vinyl! pomixuje súčasné aj staršie nahrávky známych umelcov zo svetovej scény v žánroch rock, indie, pop, reggae a blues výlučne z vinylov zo svojej súkromnej zbierky.
🎵 Maikl Knight vo svojich setoch vnesie do zábavy globálnu hudbu vrátane Afro beatu, Amapiano, brazílskeho funku, House alebo Techna.
🎧 S fašiangovou zábavou sa rozlúčime dj setom od DJ Yanko Kral, mixom žánrov ako house, hip hop a búchanice rôznych druhov.

SOBOTA VEČER / 10.2. / 19:00 – 00:00
🎉 19:00 Otvorenie Fašiangovej zábavy v Starej tržnici
🎭 19:00 – 20:30 Registrácia masiek do súťaže
💃 19:00 – 19:50 Ľudové tance z Raslavíc s FS Živel
🕺 19:50 – 20:30 Škola tanca s Lacim Strikeom
🦚 20:30 – 20:55 Promenáda masiek feat. DJ RAYLAB
🏆 20:55 – 21:00 Slávnostné vyhodnotenie masiek
💿 21:00 – 22:00 DJ God Save The Vinyl!
🎵 22:00 – 23:00 DJ Maikl Knight
🎧 23:00 – 00:00 DJ Yanko Král

🆓 A keďže Bratislavské faśiangy sú aj o voľnosti, vstup na Fašiangovú tancovačku je voľný! Vstup voľný

Viac o programe v réžii BKIS Bratislavské kultúrne a informačné stredisko nájdete na www.bratislavskefasiangy.sk a v podujatí Bratislavské fašiangy.

Autor správy, foto a správu publikoval Bratislava – hlavné mesto SR on Facebook Zdroj Read More V prípade, že ste našli chybu v článku alebo informáciu prosím informujte nás cez kontaktný formulár Ďakujem.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *