❣️PREVZALI SI SRDCE NA DLANI 2023🤲

❣️🤲KEĎ SA DOBRO NOSÍ
🔛Dobrovoľníci si prevzali ocenenie Srdce na dlani 2023📢

✅Prešovské dobrovoľnícke centrum znovu ocenilo dobrovoľníkov a dobrovoľnícke činnosti, ktorých sme boli svedkom v našom kraji v aktuálnom roku👏. V 22. ročníku oceňovania si počas galavečera prevzalo 💚Srdce na dlani 1️⃣4️⃣ ocenených, z nich 8 posunula hodnotiaca komisia na národné oceňovanie, ktoré sa bude konať v marci 2024 Bratislave.

😉Teší nás, že medzi tohtoročnými laureátmi Srdca na dlani je župné 🏫Gymnázium zo Stropkova a konkrétne jeho dobrovoľníci, ktorí cenu získali za občiansku spolupatričnosť a dobrovoľníctvo v meste Stropkov a Svidník🔝.

☺️A medzi ocenených sa zaradila aj 📚Hornozemplínska knižnica vo Vranove nad Topľou. Srdce na dlani jej bolo udelené za vytváranie pro-dobrovoľníckeho prostredia v meste a dlhodobé zapájanie mladých ľudí, seniorov aj zamestnancov do dobrovoľníckych programov🔝. Knižnica postupuje zároveň na národné oceňovanie.
Srdečne blahoželáme🤝.

👉Viac tu: https://lnk.sk/hz28

Autor správy, foto a správu publikoval Prešovský samosprávny kraj on Facebook V prípade chyby alebo nesprávnej informácie nás prosím kontaktujte cez kontaktný formulár. Ďakujeme.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *