❌ 🚧 V súvislosti s preložkou kanalizácie na stavbe predĺženia električkovej trate do Petržalky čakajú Pajštúnsku a Brančskú ulic…

❌ 🚧 V súvislosti s preložkou kanalizácie na stavbe predĺženia električkovej trate do Petržalky čakajú Pajštúnsku a Brančskú ulicu dočasné dopravné obmedzenia. Práce sa budú vykonávať v dvoch etapách.

V prvej etape, ktorá začne zajtra, 15. mája a bude trvať do 19. mája, bude búraný a betónovaný stredový deliaci pás na Pajštúnskej ulici. Doprava v smere na Technopol bude presmerovaná do pravého jazdného pruhu, doprava v smere od Technopolu obmedzená nebude.

V druhej etape, ktorá začne 20. mája, bude doprava v smere na Technopol odklonená cez už vybetónovaný stredový deliaci pás do protismeru. Vchod na Brančskú ulicu bude uzatvorený. Práce budú trvať do 30. júna 2024. Ďakujeme za trpezlivosť a prosíme o zvýšenú opatrnosť v úseku.

Autor správy, foto a správu publikoval Bratislava – hlavné mesto SR on Facebook Zdroj Read More V prípade, že ste našli chybu v článku alebo informáciu prosím informujte nás cez kontaktný formulár Ďakujem.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *