Marcelli i Gajdoš gólovo, Kašia pri ďalšom víťazstve

Prehľad vystúpení našich reprezentantov.

Aj v úvode tohto týždňa boli v akcii belasí reprezentanti, ktorým sa znovu darilo gólovo i výsledkovo. Pozrite si prehľad vystúpení našich hráčov.

Nino Marcelli s Arturom Gajdošom naskočili z lavičky náhradníkov do prípravného zápasu slovenskej reprezentácie do 21 rokov s rovesníkmi z Bieloruska. Marcelli prišiel na ihrisko v 63. minúte, Gajdoš o sedem minút neskôr. Obaja sa gólovo presadili a prikrášlili vysoké slovenské víťazstvo. Nino dával v 87. minúte piaty slovenský gól, Artur o minútu presným zásahom uzavrel na konečných 6:1.

Guram Kašia zažil s gruzínskym národným tímom ďalší vydarený večer. Gruzínci vyhrali v Albánsku v zápase Ligy národov 1:0, Guram nastúpil s kapitánskou páskou a odohral plných 90 minút.

Kenan Bajrič sa vďaka výborným výkonom vrátil do národného tímu. Aj v druhom stretnutí Ligy národov, v ktorom Slovinci zdolali Kazachstan 3:0, bol pripravený na lavičke náhradníkov, na ďalší reprezentačný štart teda zatiaľ čaká.

Prehľad vystúpení našich reprezentantov. Autor správy, foto a správu publikoval ŠK Slovan Bratislava on Facebook V prípade chyby alebo nesprávnej informácie nás prosím kontaktujte cez kontaktný formulár. Ďakujeme.