ZBIL A OKRADOL NÁHODNÉHO OKOLOIDÚCEHO 👊 DO PÁR HODÍN SKONČIL V RUKÁCH POLICAJTOV👮‍♂️ ✅Policajti druhého bratislavského okresu v…

ZBIL A OKRADOL NÁHODNÉHO OKOLOIDÚCEHO 👊
DO PÁR HODÍN SKONČIL V RUKÁCH POLICAJTOV👮‍♂️

✅Policajti druhého bratislavského okresu vyšetrujú okolnosti zločinu lúpeže, ku ktorému došlo v priebehu včerajšieho dňa (28.06.2022). Krátko po 14.50 h pristúpil k poškodenému 57-ročnému mužovi pred obytným domom na Bojnickej ulici 43-ročný Karol, ktorý staršieho muža fyzicky napadol dvomi údermi päsťou do oblasti tváre. V ich dôsledku poškodený muž spadol na zem, pričom Karol mu odcudzil mobilný telefón v čiernom koženkovom puzdre a z miesta utiekol na bicykli v smere do záhradkárskej oblasti Žabí majer.
✅Policajti začali bezodkladne na základe prijatých informácii po mužovi pátrať, pričom krátko pred 20.00 h sa ho podarilo policajnej hliadke na základe popisu spozorovať a obmedziť na osobnej slobode. Muž bol eskortovaný na príslušné policajné oddelenie a po vykonaní potrebných úkonov umiestnený v cele policajného zaistenia.
✅Zo strany vyšetrovateľa Okresného riaditeľstva PZ v Bratislave III sú v tejto súvislosti aktuálne vykonávané potrebné úkony smerujúce k vyvodeniu trestno právnej zodpovednosti voči 43-ročnému Karolovi z Bratislavy. V prípade preukázania viny pred súdom hrozí obvinenému v zmysle zákona trest odňatia slobody na tri roky až osem rokov.

Autor správy, foto a správu publikoval Polícia SR – Bratislavský kraj on Facebook V prípade chyby alebo nesprávnej informácie nás prosím kontaktujte cez kontaktný formulár. Ďakujeme.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.