Z PREDAJNE ODCUDZIL ELEKTROBICYKEL 🚲VĎAKA POHOTOVEJ REAKCII PMJČKÁROV SA Z NEHO DLHO NETEŠIL👮‍♂️ ▪️Hliadka bratislavských PMJ-č…

Z PREDAJNE ODCUDZIL ELEKTROBICYKEL 🚲VĎAKA POHOTOVEJ REAKCII PMJČKÁROV SA Z NEHO DLHO NETEŠIL👮‍♂️

▪️Hliadka bratislavských PMJ-čkárov vykonávala v priebehu uplynulých dní hliadkovú službu na území druhého bratislavského okresu. Krátko pred 09.30 h ich v blízkosti železničného priecestia na Ivánskej ceste zastavil vodič osobného motorového vozidla, ktorý im uviedol, že je zamestnancom obchodu so športovými potrebami a z predajne im mal neznámy muž odcudziť elektro bicykel. Hliadke uviedol opis muža aj smer jeho úteku a policajti začali urýchlene po mužovi pátrať. Počas presunu po Hradskej ulici v smere do mestskej časti Vrakuňa, spozorovali na zastávke MHD muža zodpovedajúceho popisu. Na miesto sa dostavil aj oznamovateľ, ten spoznal aj muža ako aj bicykel, ktorý sa nachádzal v jeho blízkosti.
▪️31-ročný muž, ktorý krádežou bicykla spôsobil škodu vo výške 1.568 ,-€, sa následne k odcudzeniu bicykla aj priznal. Policajti ho obmedzili na osobnej slobode a eskortovali na policajné oddelenie.
▪️Poverený policajt Okresného riaditeľstva PZ v Bratislave II vzniesol v tejto súvislosti obvinenie z trestného činu krádeže 31-ročnému Filipovi M. z okresu Dunajská Streda. Po vykonaní potrebných úkonov bol umiestnený v cele policajného zaistenia. Vec sa realizovala v tzv. „super rýchlom“ konaní.

Autor správy, foto a správu publikoval Polícia SR – Bratislavský kraj on Facebook V prípade chyby alebo nesprávnej informácie nás prosím kontaktujte cez kontaktný formulár. Ďakujeme.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *