VYŠETRUJEME OKOLNOSTI DOPRAVNEJ NEHODY AK VIETE KTO TO BOL, PRÍPADNE VIETE O AKÉ EVIDENČNÉ ČÍSLO VOZIDLA IDE OZVITE SA NÁM 👉…

VYŠETRUJEME OKOLNOSTI DOPRAVNEJ NEHODY
AK VIETE KTO TO BOL, PRÍPADNE VIETE O AKÉ EVIDENČNÉ ČÍSLO VOZIDLA IDE OZVITE SA NÁM

👉Dopravní policajti Okresného dopravného inšpektorátu v Malackách vyšetrujú okolnosti dopravnej nehody, ku ktorej došlo dňa 09.12.2022 v čase približne o 16:00 h na Záhoráckej ulici pred obchodným domom. Vodička vo veku medzi 45 a 50 rokov viedla motorové vozidlo zn. Mazda, červenej farby pričom pri prejazde cez priechod pre chodcov nedala prednosť chodkyni prechádzajúcej cez priechod v dôsledku čoho došlo k zrážke. Vodička z miesta dopravnej nehody utiekla.
❗️11 – ročná chodkyňa utrpela zlomeninu zápästia na ľavej ruke a otras mozgu.

👉Touto cestou vyzývame občanov a vodičov, ktorí boli svedkami udalosti a majú daný priebeh dopravnej nehody zadokumentovaný na kamerovom zázname z vozidla, alebo nám vedia poskytnúť bližšie informácie o vozidle, či vodičke, aby tak urobili na bezplatnom čísle polície 158, prípadne formou správy na FB profile Polícia SR – Bratislavský kraj.

📷ZDROJ: GOOGLE MAPS

Autor správy, foto a správu publikoval Polícia SR – Bratislavský kraj on Facebook V prípade chyby alebo nesprávnej informácie nás prosím kontaktujte cez kontaktný formulár. Ďakujeme.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *