Urban Talk Anička: Park Anička a jeho historický kontext (2. časť) | Košice 2.0

🌳🌲 PARK ANIČKA A JEHO HISTORICKÝ KONTEXT – 2. časť

V rámci projektu Košice 2.0 sa koncom augusta minulého roka konala v parku Anička diskusia Urban Talks, kde odborníci debatovali na témy súvisiace s verejným priestorom, s mestom a jeho rozvojom.

👉 V prvom článku ste sa mohli dozvedieť o stručnej histórii parku a pravdepodobných príčinách zániku kúpeľov, o ktorých sa dočítate tu: https://kosice2.sk/novinky/urban-talk-anicka-park-anicka-a-jeho-historicky-kontext-1-cast/

Jeho pokračovanie je zamerané na možnosti zapojenia verejných priestorov určených na rekreáciu do urbanistickej štruktúry mesta. K téme sa počas diskusie vyjadroval najmä architekt Martin Zaiček.

ℹ️ Viac sa dozviete v článku: https://kosice2.sk/novinky/urban-talk-anicka-park-anicka-a-jeho-historicky-kontext-2-cast/

Na základe výskumu Citizen Experience and Wellbeing Institute (CXI) sme zhrnuli dáta dostupné lokalite parku Anička a jeho okolia. Identifikovali a vybrali sme tri hlavné témy moderovanej diskusie Urban Talk Anička. Experti Viktória Mravčáková (SPOLKA), Andrej Šteiner (Karpatský rozvoj… Autor správy, foto a správu publikoval Košice – Mesto Košice on Facebook V prípade chyby alebo nesprávnej informácie nás prosím kontaktujte cez kontaktný formulár. Ďakujeme.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *