UNIKÁTNY NÁLEZ❓👀 NO NIE VŽDY SA VYPLATÍ NECHAŤ SI HO☝ POZNÁTE OSOBU NA FOTKÁCH? DAJTE NÁM VEDIEŤ 👉Policajt druhého bratislavské…

UNIKÁTNY NÁLEZ❓👀 NO NIE VŽDY SA VYPLATÍ NECHAŤ SI HO☝
POZNÁTE OSOBU NA FOTKÁCH? DAJTE NÁM VEDIEŤ

👉Policajt druhého bratislavského okresu vyšetruje okolnosti úmyselného prečinu zatajenia veci, ktorého sa dopustil doposiaľ neznámy páchateľ. Ten si dňa 13.09.2023 v čase okolo 18:30 h neoprávnene prisvojil na lavičke pred jednou z predajní v nákupnom centre na ulici Mlynské Nivy voľne položenú pánsku peňaženku. V peňaženka sa okrem dokladov nachádzala aj finančná hotovosť vo výške 2.000€.

👉Touto cestou vyzývame občanov, ktorí majú akékoľvek informácie k totožnosti ženy na priložených fotografiách, k jej súčasnému pohybu alebo pobytu, aby nám ich oznámili na bezplatnom čísle polície 158, osobne na ktoromkoľvek policajnom oddelení prípadne formou súkromnej správy na FB profile polície.

Autor správy, foto a správu publikoval Polícia SR – Bratislavský kraj on Facebook V prípade chyby alebo nesprávnej informácie nás prosím kontaktujte cez kontaktný formulár. Ďakujeme.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *